Referencje

Nasze referencje

Oni nas docenili

MK-BUD to firma wiarygodna z dużym doświadczeniem w branży budowlanej. Opinię tą potwierdza współpraca przy realizacji prac remontowo-budowlanych przy ul. Elewatorskiej 20 dla przedsiębiorstwa Polmos Białystok — wszystkie roboty zostały wykonane terminowo, solidnie, zgodnie z wiedzą techniczną, normami iobowiązującymi przepisami. Wszystkie prace przebiegały sprawnie i z oczekiwaną starannością. Polecamy tę firmę jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę robót budowlanych. Pełne referencje.

POLMOS BIAŁYSTOKPRZEDSIĘBIORSTWO

MK-BUD to firma wiarygodna, dyspozycyjna i z dużym doświadczeniem w branży budowlano-wykończeniowej. Opinię tą potwierdza współpraca przy realizacji budowy i robót branżowo- wykończeniowych budynku produkcyjno-handlowego z częścią mieszkalną w Suchowoli gdzie firma MK-BUD pełniła funkcję Generalnego Wykonawcy.
WARTOŚĆ WYKONANYCH PRAC: 1148415,40 zł
Wszystkie roboty przebiegały sprawnie i z dużą starannością. Polecamy tę firmę jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę robót budowlanych. Pełne referencje.

ANDRAKA FIRMA CUKIERNICZA

Firma MK-BUD jest wiarygodna, dyspozycyjna. z dużym doświadczeniem w branży budowlanej, posiada wykwalifikowaną kadrę oraz potencjał techniczny i ludzki niezbędny do realizacji powierzanych zadań.
Opinię tę potwierdza współpraca przy realizacji: Hali magazynowej surowca do produkcji opału ekologicznego
Łączna wartość wykonanych prac: 717 000,00 zł netto
Wszystkie roboty zostały wykonane terminowo, sprawnie i zgodnie z wiedzą techniczną, normami i obowiązującymi przepisami. Polecamy tę firnę, jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę robót budowlanych. Pełne referencje.

TELMEXHALA PRZEMYSŁOWA

MK-BUD to firma wiarygodna z dużym doświadczeniem w branży budowlanej, posiadająca wykwalifikowaną kadrę oraz potencjał techniczny i ludzki niezbędny do realizacji powierzanych zadań, ponadto jest to firma wiarygodna i dyspozycyjna.
Opinię tę potwierdza współpraca przy realizacji budowy:
Budynek Handlowo-Magazynowy przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku.
Łączna wartość inwestycji: 7 000 000 zł nettto
Wszystkie roboty przebiegały sprawnie i z dużą starannością. Pełne referencje.

TermitechA.T. Jaroszewicz Sp.J.

Firma MK-BUD jest wiarygodna, dyspozycyjna. z dużym doświadczeniem w branży budowlanej, posiada wykwalifikowaną kadrę oraz potencjał techniczny i ludzki niezbędny do realizacji powierzanych zadań. Opinię tę potwierdza współpraca przy realizacji budowy obiektów: Budynek pompowni oleju i Budynek rębakowni, Budynek formowania-sterowania prasy, kompleksowe wykonanie prac wykończeniowych parteru budynku biurowo-socjalnego.Wszystkie roboty przebiegały sprawnie i z dużą starannością oraz terminowo. Polecamy tę firmę, jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę robót budowlanych. Pełne referencje.

Steel-BuldingSp. Z.o.o.

MK-BUD FIRMA BUDOWLANA HANDEL MARIUSZ KOSINSKI z siedziba u1.1000/lecia P.P6/32I Białystok pełnii funkcję Generalnego Wykonawcy robót budowlanych oraz wykończeniowych budynku zakładu mechaniki pojazdowej w Porosłach gm. Choroszcz w Białymstoku. Wszystkie roboty zostają wykonane terminowo, solidnie, zgodnie ze sztuka budowlą najlepszą wiedzą techniczną i normami i obowiązującymi przepisami.
Polecamy tę firmę jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę robót budowlanych. Pełne referencje

ZAKłAD MECHANIKI USłUGI-HANDELW. Korol J. Niski

Firma MK-BUD jest wiarygodna, dyspozycyjna, z dużym doświadczeniem w branży budowlanej, posiadająca wykwalifikowaną kadrę oraz potencjał techniczny i ludzki niezbędny do realizacji powierzanych zadań. Opinię tę potwierdza współpraca przy realizacji rozbudowy magazynu alkoholi o płynnoszczelną wannę żelbetowa na zbiorniki z etanolem wraz z infrastrukturą i 2 kozły oporowe typu ciężkiego.
Łączna wartość wykonanych prac:
580 000,00 netto Wszystkie roboty przebiegły sprawnie z duża starannością oraz terminowo. Polecamy tę firmę jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę robót budowlanych.  Pełne referencje

Polmos Białystok Przedsiębiorstwo

MK-BUD FIRMA BUDOWLANA HANDEL MARIUSZ KOSINSKI z siedzibę u1.1000-lecia PE61321 15-111 Białystok to firma wiarygodna dyspozycyjna i z dóżym doświadczeniem w branży budowlano-wykończeniowej.
Opinię tą potwierdza współpraca przy realizacji dobudowy budynku magazynowego przy ulicy Elewatorskiej 13, gdzie firma MK-BUD pełni funkcję Generalnego Wykonawcy robót ogórno-budowlanych, wykończeniowych i modernizacyjnych.
Wszystkie roboty przebiegały sprawnie i z dużą starannością oraz terminowo. Polecamy tę firmę, jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę robót budowlanych. Pełne referencje

DEKAZbigniew Dziakowski, Paweł Kulesza

MK-BUD FIRMA BUDOWLANA HANDEL MARIUSZ KOSINSKI w okresie od 15.03.2012 do 20.12.2013 roku wykonała jako Generalny Wykonawca zadanie pod nazwą: “Budynek Handlowo – Magazynowy z częścią soclajno – biurową, wraz z niezbędną infrastrukturą w Białymstoku przy ul. I Armii Wojska Polskiego 4. Rekomendujemy MK-BUD jako silidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleskowego wykonywania zadań budowlanych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonywania usług.  Pełne referencje

ELREMSpółka z.o.o.

Firma MK-BUD jako Generalny Wykonawca wykazał profesjonalizm, bogate doświadczenie w branży budowlanej , zaangażowanie w powierzone zadania oraz kompetencję godną wiarygodnego i rzetelnego Wykonawcę
Pełne referencje

AKWENKrystyna Grochowska Inwestor

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie MK-BUD MARIUSZ KOSIŃSKI z siedzibą w Białymstoku za profesjonalne, solidne i fachowe podejście do zadanego tematu. Pełne referencje

STEELERSpółka

Polecamy tę firmę jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę robót budowlanych.

Gmina DrohiczynBurmistrz Wojciech Borzym

Rada Gminy i Wójt Gminy Sorkwity pragnie złożyć podziękowanie za okazaną pomoc w budowie sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Warpunach z siedzibą w Zyndakach
Ten Obiekt jest spełnieniem marzeń, radością młodzieży i przyszłych pokoleń mieszkańców Gminy Sorkwity

Gmina SorkwityWójt i Rada Gminy Sorkwity

Prace zostały wykonane w zakresie i terminie zgodnym z zawartą umową. Wszystkie roboty przebiegały sprawnie i z dużą starannością. Polecamy tę firmę jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę robót budowlanych. Pełne referencje

BARTDystrybucja elektronarzędzi

Tak jak oni postaw na
business.

Certyfikaty

Dbamy o nasz rozwój